1A.EE – TALVEREHVID SOODSA HINNAGA

talverehvidALGAVAL SEPTEMBRIL UUED VÄLJAKUTSED

 

Leia sügiseste kampaaniatoodete hulgast personaalarvutid, ilmajaamad, droonid, monitorid, madratsid, talverehvid, arvutihiired ja palju muud!

 

PERSONAALARVUTID SINULE

 

Õppurile, ettevõtjale või mängurile personaalarvutid mugavalt ühel lehel. Kaubavalikus on personaalarvutid Hp, Siemens, Dell ning muudelt kaubamärkidelt. Kõige kiiremad personaalarvutid on operatiivmäluga koguni 32GB. Lisaks on rubriigis personaalarvutid ka HDD kõvakettaid kuni kahe terabaidise mahutavusega.  Otsingufiltri abiga on võimalik valikusse jätte personaalarvutid vajaliku operatsioonisüsteemiga. Osad personaalarvutid on hetkel soodushinnaga.

 

KORRALIKUD ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

 

Kaubavalikus on ilmajaamad välisanduriga ja ilmajaamad siseanduriga. Osad ilmajaamad on ilmaprognoosi võimalusega. Taolised ilmajaamad prognoosivad ilma 24h kuni 96h. Mõlemat tüüpi ilmajaamad on võimeklised täitma ka äratamise funktsiooni.  Ka kuufaaside kalendrit näitavad ilmajaamad on tootevalikus!

?`=9+

VÕIMSAD DROONID IGA VANUSE JAOKS

Populaarsust koguv trend meie ühiskonnas on droonid. Populaarseimad droonid on kaubamärgilt Overmax. Ükskikud droonid on juhitavad ka 13 km kauguselt. Täis akuga droonid võivad lennata koguni pool tundi.  Droonid ja nende tarvikud leiad eraldi kategooriatest. Osad droonid on navigatsioonisüsteemiga, eriti need , mille tööraadius on üle mitme kilomeetri.

 

LED ja LCD MONITORID

 

Telli meie juurest monitorid ning viime need õigesse kohta 48h jooksul. Suurimad LED monitorid on peaaegu 50 tolli. Näiteks on monitorid ekraanitüübi poolest erinevad. Paljud monitorid on sisseehitatud TV tuuneriga. Aina rohkem on inimestele meeldima hakanud nõgusa ekraaniga monitorid. Lisaks on suures valikus monitorid erinevates värvitoonides.

 

KORRALIKUD MADRATSID TAGAVAD HEA UNE

 

Kirjus värvivalikus madratsid. Madratsid saad valida täpselt soovitud parameetrite järgi. Reeglina ei võta õhust tühjaks lastud suured madratsid rohkem kui väiksemad ruumi. Matkale minekuks soovitaks soetada aga polüestri materjalist madratsid.  Ka veekogudes kasutamiseks on tootevalikus lahedad madratsid. Taolised madratsid on vinüülist.

 

TALVEREHVID SOODSA HINNAGA

 

Ilmale vastavad talverehvid on ohutuse võti. Igas mõõdus talverehvid vaid parimatelt tootjatelt. Just nüüd on hea hetk soetada soodsalt uhiuued talverehvid. Soovitame kasutada meie otsingu võimalusi, et leida soovitud talverehvid.  Kindlasti võid alati e-poe spetsialistilt abi küsida ja talverehvid tellida. Õiged talverehvid, et autosõit oleks turvaline!

 

ERINEVAD ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

 

Mängimiseks on olemas vastavad arvutihiired. Need arvutihiired on kiirema reageerimisajaga. Sülearvutile arvutihiired on eraldi lehel. Tavalised arvutihiired on juhtmeta – optilised ja laseriga.. Juhtmevabad arvutihiired saab ühendada sülearvutiga kas USB või Bluetooth ühendusega. |Mõned arvutihiired saab ühendada ka PS/2 juhtmega Vaata üle ka milliste lisafunktsioonidega arvutihiired olemas on.