BASSEINID LUSTLIKUKS SUVE SAABUMISEKS – LISATEAVE SIIN

LISATEAVE SIINOOTAD SUVE ALGUST? MEIE KA!

Pane end suvehooajaks valmis teistest varem ning soeta meie kauplusest soodsamalt mootorsaed, kompressorid, muruniidukid, basseinid, survepesurid!

MITMEKÜLGSES VALIKUS MURUNIIDUKID HETKEL HEA HINNAGA

Muruniidukid on keerukad esemed ning õige leidmine pole tavaliselt elementaarne. Elektril töötavad muruniidukid on erivõimsusega. Paljud bensiiniga muruniidukid on iseliikuva funktsiooniga. Ka on olemas ka mehhaanilised muruniidukid, mille jaoks on vaja lihasjõudu. Ja mineva aastakümne uudis on robot muruniidukid. Sa saad vaadata ka konkreetset materjali, millest on muruniidukid tehtud. Muruniidukid erinevad ka oma massi poolest.

BASSEINID LUSTLIKUKS SUVE SAABUMISEKS – LISATEAVE SIIN

Basseinid on vahvad selle poolest, et nad pakuvad huvi kõigile eranditult! Kõik basseinid on tehtud kvaliteetsest ning kindlast materjalist. Väikelastele tehtud basseinid võtavad vähem ruumi. Suurtele toodetud basseinid vajavad kuni 60 000 liitrit vett. Suurima sügavusema basseinid on 130cm sügavad. Peale selle on müügil ka filtriga basseinid.

MOOTORSAED OSTUKORVI JA AIATÖÖD VÕIVAD ALATA!

Mtd mootorsaed on käiva sooduskampaania perioodil soodushinnaga. Need on parimad mootorsaed, mis teevad oma tööd korralikult. Mootorsaed ja nende tarvikud leiad ühe kategooria juurest. Kuna mootorsaed on viimasel ajal kasutusvõimaluste poolest keerulisemaks arenenud on sobiva välja valimine muutunud komplitseeritumaks. Osad mootorsaed töötavad elektri abiga. Kiirusta, sest mootorsaed on veel loetud päevi soodushinnaga!

SURVEPESURID ON HEA OST IGAÜHE JAOKS

Survepesurid vabastavad Sinu perekonna autopesulatest pikaks ajaks! Survepesurid on funktsionaalsuse poolest üsna mitmesugused – vaata omaduste loetelu! Sest pesurite valik on suur ja enamus survepesurid oma klassi kauakestvamad, leia vajalike võimalustele tuginedes. Tavapärased survepesurid on võimsusega alla 2kW. Mõned üksikud survepesurid on veel võimsamad. Vähem ja rohkem võimsad suvepesurid – otsi ja tee kõige parem valik!

KOMPRESSORID – MASIN, MILLEST SUL ON REAALSELT KASU

Kompressorid on abikäed, mis on abiks igas majapidamises. Kompressorid ja kompressorite lisatarvikud otsi kiirelt otsingu abil. Osad kompressorid toimivad õliga, teised aga õlivabalt. Suuremad ja väiksemad kompressorid, leia mis sobiks Sinule paremini. On kompressorid, mida kanda ühes käes, aga on ka suuremad mis sobivad pigem ühel kohal töötamiseks. Hinnakamad kompressorid on toodetud igapäevaseks kasutamiseks.

Talve hindadelt on lumi maha sulanud. Kevadine soodusmüük on ametlikult – muruniidukid, basseinid, mootorsaed, survepesurid ja kompressorid ootavad Sind!