NAISTE PARFÜÜMID JA MEESTE PARFÜÜMID

NAISTE PARFÜÜMIDSUUREPÄRASED HINNAD JÄLLE ÜLLATAVAD MEIE OSTJAID

Osad tõukerattad, lastevoodid, naiste parfüümid ja vannid on alanud suve hitt-tooted!

TÕUKERATTAD KOGU PEREKONNALE

Meie kaupluse valikus on tõukerattad igale vanusele. Tootevalikus on üle saja toote, mis tähendab, et tõukerattad saab soetada omale iga huviline.Kaupluses olevad tõukerattad leiad mugavalt ühtse kategooria alt kirjutades sõna otsingu lahtrisse. 4 või kolme rattaga tõukerattad tehtud juba üheaastasele. Volare ja Kiddieland tõukerattad on kõige sobivamad selle vanuse jaoks. Pealegi on laos samuti väga laias tootevalikus kahe rattaga tõukerattad. Otsingufiltri abiga võiksid alles jätta Sulle sobivad tõukerattad. E-poes valik on üüratu ja meie tõukerattad on usaldusväärsed, oleme teadlikud, et valik saab olema keeruline. Vaata, et tõukerattad oleks poe kaupluses olemas.

NAISTE PARFÜÜMID JA MEESTE PARFÜÜMID

Meestele mõeldud parfüümid ja naiste parfüümid on erisektsioonides. Naiste jaoks on parfüümid olnud alati üsna tähtis aksessuaar. Seega on valikus suurepärased naiste parfüümid komplektina. Muidugi meeste jaoks ei ole parfüümid väiksema tähtsusega, sellepärast on meeste parfüümide tootegrupp suur. Carolina Herrera, Nina Ricci, Hugo Boss ja paljud muud parfüümid on meil laos kohe olemas. Lisaks on enamus parfüümid meil soodsama hinnaga kui teiste edasimüüjate juures!

ERINEVATE DISAINIDEGA LASTEVOODID

Üle viiekümne erineva lastevoodi hulgast leiad kindlasti enda lapsukesele kõige parema. Puidust lastevoodid on klientide seas populaarsed. Mugav puidust lastevoodi on hea ost. Lisaks leiad mõned plastikust lastevoodid.  Kui oled esimese lastevoodi otsingul, soovitame soetada lastevoodi, mille põhja kõrgust saab hiljem reguleerida. Loetud lastevoodid on kummutiga ühenduses, et oleks mugav titeriideid seal hoiustada.  Alumise kastiga lastevoodi on hea lahendus ruumi kokkuhoidmiseks. Lastevoodid on tootegrupis jagatud ka madratsi pikkuse järgi. Eest võetavate võrepulkadega lastevoodid on kauemat aega kasutuses – laps saab ise lastevoodi sellest august välja. Selline lastevoodi on hea, sest on väiksem oht, et pisikene peaks turnides kukkuma. Taolised lastevoodid annavad lapsele vabaduse täiskasvanu abita magama minna. Kõik lastevoodid meie internetikaupluses vastavad Euroopa Liidu standarditele.  Parima hinna eest ja korralik lastevoodi oota oma uut pisikest omanikku!

KAUNID JA KVALITEETSED VANNID

Vannid, dušiseinad ja valamud leiad meilt nüüd soodsama hinna eest. Valikust saad valida Balteco, Burlington ja Paa vannid. Pisemasse pesuruumi mahuksid hästi nurga- või ristkülikukujulised vannid. Ovaalsed vannid on erinevas suuruses. Pealegi on vannid ka juhtivatelt ettevõtetelt. Erimõõtu ja erikujuga vannid ootavad oma uut omanikku! Sobivate funktsioonidega vannid leiad paari klõpsuga.