PERSONAALARVUTID, MONITORID JA UPS-ID IGAÜHELE

monitorid ja UPS-idALGAVAL SEPTEMBRIL UUED VÄLJAKUTSED

 

Leia septembrikuu pakkumiste seast personaalarvutid, ilmajaamad, droonid, monitorid, madratsid, rehvid, arvutihiired ja palju muud!

 

Rubriigis personaalarvutid, monitorid ja UPS-id leiab enda jaoks parima sülearvuti igaüks. Valikus on personaalarvutid Asus, Acer ja Lenovo ning teistelt juhtivatelt tootjatelt.  Koolis kasutamiseks sobivad ideaalselt Dell personaalarvutid. Arvutimängudeks aga on parimad Asus personaalarvutid. Personaalarvutid on nii Windows, Linux kui ka DOS operatsioonisüsteemidega. Osad personaalarvutid, monitorid ja UPS-id on sel kuul soodushinnaga.

 

KVALITEETSEIMAD ILMAJAAMAD KOJU VÕI KONTORISSE

 

Tootevalikus on ilmajaamad välisanduriga ja ilmajaamad siseanduriga. Mõned ilmajaamad on ilma ennustamise võimalusega. Taolised ilmajaamad näitavad ilmaprognoosi 24h kuni 96h. Paljud ilmajaamad on võimalik riputada seinale.  Ka kalendrit näitavad ilmajaamad on täiesti saadaval!

?`=9+

UHKED DROONID IGA VANUSE JAOKS

 

Enam kui viielt usaldusväärselt firmalt droonid ootavad uut omanikku meie veebipoes. Droonid on nii niisama mängimiseks kui ka töötamiseks. Võimsamad droonid lendavad kiirusega kuni 72 km/h.  Täislaetud akuga droonid võivad lennata koguni pool tundi.  Tavaliselt on droonid juhitavad nutiseadme või erilise juhtimispuldiga. Paljud droonid on navigatsioonisüsteemiga, eriti droonid , mille tööraadius on üle mitme kilomeetri.

 

LED ja LCD MONITORID

 

Telli meilt monitorid ja viime monitorid sinuni kahe päevaga. Monitorid varieeruvad nii lisatarvikute kui värvuse poolest. Nii LCD kui ka LED monitorid saavad olla erinevad ekraanikatte poolest. Peale selle on võimalik valida monitorid resolutsiooni järgi.  Aina rohkem on inimestele meeldima hakanud nõgusa ekraaniga monitorid. Enamus monitorid on reguleeritavad – nt on võimalik muuta kaldenurka või Pivot.

 

KORRALIKUD MADRATSID TAGAVAD HEA UNE

 

Rikkas värvivariatsioonis madratsid. Kaupluses on saadaval laiemad ja kitsamad madratsid. Reeglina ei võta tühjas olekus suuremates mõõtudes madratsid rohkem kui väiksemad ruumi. Iga inimene oskab valida, millised madratsid toovad rahuliku une. Ka veemõnude nautimiseks on valikus lahedad madratsid. Enamus madratsid toimetatakse valitud aadressile tasuta!

 

REHVID IGALE AUTOLE

 

Ilmale vastavad rehvid on ohutuse võti. Erimõõtudes rehvid vaid usaldusväärsetelt partneritelt. Ja kokku on tootegrupis rehvid ligi poolteist tuhat talve- ja suverehve.  Kasuta selleks otsingu filtrit, et osta soovitud rehvid.  Kui jääd aga hätta, aitab meie online klienditugi õiged rehvid leida. Õiged rehvid, et autoga sõitmine oleks ohutusnõuetele vastav!

 

ERINEVAD ARVUTIHIIRED ÜHES KOHAS

 

Kas teadsid, et nüüdisajal on eraldi arvutihiired mängudeks? Mängimiseks mõeldud arvutihiired on kiirema reageerimisajaga. Sülearvutile arvutihiired on eraldi lehel. Värvi poolest on kõige suuremas valikus mustad arvutihiired. Juhtmevabad arvutihiired saad ühendada personaalarvutiga kas USB või Bluetooth abiga. |Ükskikud arvutihiired saab ühendada ka PS/2 juhtme abil. Vaata üle ka milliste võimalustega arvutihiired on olemas.